среда, 8. декември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Вистински хорор во Кавадарци: Девојка се спасила од силување

Вистински хорор во Кавадарци: Девојка се спасила од силување

Вистински хорор се одвивал за девојка од Кавадарци вчера кога маж пробал да ја силува.

Во Полициската станица Кавадарци, 28-годишната Е.С. од Кавадарци вчера пријавила дека истиот ден околу 13.00 часот, С.Ф. од Кавадарци се обидел да изврши обљуба врз неа, но не успеал.

С.Ф. бил приведен во Полициската станица Кавадарци и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Коронавирус