сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

ВИДЕО: Тешка сообраќајна несреќа на влезот во Тетово – неофицијално има и жртви

ВИДЕО: Тешка сообраќајна несреќа на влезот во Тетово – неофицијално има и жртви

Тешка сообраќајна несреќа се случила на влезот во Тетово.

Според неофицијалните информации како што пишува порталот news21post.com има и жртви.

Причините за несреќата се уште не се познати, а на местото на несреќата пристигнала полицијата и амбулантно возило.

Коронавирус