среда, 18. мај 2022. Вести денес: 0
home Хроника

ВИДЕО: Момче избодено со нож во автобус на ЈСП

ВИДЕО: Момче избодено со нож во автобус на ЈСП

Момче кое се превезувало во автобус на ЈСП пред неколку минути било прободено со нож во Чаир, објави албанскиот портал fol.mk.

Идентитетот на момчето се уште е непознат, а според очевидци, момчето е повредено во ногата.

-Според очевидец, полицијата веднаш била присутна на местото на злосторството, а жртвата веднаш била пренесена во болница, пишува порталот, кој објави и ексклузивна видео снимка.

Видеото можете да го погледнете на СЛЕДНИОВ ЛИНК.

Коронавирус