петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 35
home Хроника

ВИДЕО: Голема полициска акција во Сарај

ВИДЕО: Голема полициска акција во Сарај

Бројни полициски сили вечерва во Сарај, Скопје, јавува ZYRTARE.com

Неофицијално, се дознава дека станува збор за полициска рација во некои села на општината.

Во моментов нема повеќе информации за акцијата.

 

+ VIDEO EKSKLUZIVE/ LAJMI I FUNDIT/ Forca të shumta policore në Saraj bllokojnë rrugët, pas paralajmërimit të një sulmi të madh, ende nuk dihen arsyet dhe motivet!Almakos.com

Gepostet von Almakos.com am Samstag, 26. Oktober 2019

Коронавирус