понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Верижна сообраќајка на „Партизанска“: Се судрија 5 возила, сообраќајот се одвива бавно

Верижна сообраќајка на „Партизанска“: Се судрија 5 возила, сообраќајот се одвива бавно

Сообраќајот на булеварот „Партизански одреди“ се одвива бавно поради сообраќајна незгода.

Како што објавија дел од медиумите, на „Партизанска“ близу Симпо се случила незгода во која учествувале пет возила.

Надлежни екипи се на терен и вршат увид.

Локални избори 2021