недела, 31. мај 2020. Вести денес: 90
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Верижен судир пред Собрание (ФОТО)

Верижен судир пред Собрание (ФОТО)

Неколку возила учествуваа во верижниот судир кој утрово се случил пред зградата на Собранието во центарот на Скопје, пренесува Република.

Полицијата изврши увид, подоцна ќе се знаат повеќе детали.

Коронавирус