петок, 22. февруари 2019. Вести денес: 140
home Хроника

Верижен судир пред Собрание (ФОТО)

Верижен судир пред Собрание (ФОТО)

Неколку возила учествуваа во верижниот судир кој утрово се случил пред зградата на Собранието во центарот на Скопје, пренесува Република.

Полицијата изврши увид, подоцна ќе се знаат повеќе детали.