среда, 21. април 2021. Вести денес: 164
home Хроника

Вечерва убиство во Ѓорче Петров

Вечерва убиство во Ѓорче Петров

Во населбата Ѓорче Петров, во близина на касарната во Ѓорче Петров, на улицата „Шарпланинска“ предмалку се случило убиство, дознава НетПрес.

Неофицијално се уште не е започант увидот и нема подетални информации.

Коронавирус