петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 155
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Лозово

home Хроника

УЖАС ВО СКОПЈЕ: Две лица извршиле обљуба врз малолетничка

УЖАС ВО СКОПЈЕ: Две лица извршиле обљуба врз малолетничка
фото илустрација

На 10.10.2021 во 14:30 часот во СВР Скопје В.С.(39) од Скопје пријавила дека на 09.10.2021 околу 21:00 часот С.С. и Д.Н. извршиле обљуба врз малолетничка со привремено живеалиште во Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус