четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Хроника

УЖАС: Скопјанец се обидел да силува малолетничка

УЖАС: Скопјанец се обидел да силува малолетничка

На 09.05.2022 во 19:20 часот во Полициската станица Центар, жена од Скопје пријавила дека Е.М.(53) од Скопје се обидел да изврши обљуба врз нејзината малолетна ќерка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус