сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 67
home Хроника

Утрово гореше „фиат пунто“ во Гази Баба

Утрово гореше „фиат пунто“ во Гази Баба
фото илустрација

Утрово околу 05 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачје на Гази Баба било опожарено возило „фиат пунто“ сопственост на А.М..

Извршен е увид на лице место и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021