понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 160
home Хроника

Уште едно лице пријавено за исчезнато во Скопје- го нема веќе неколку дена

Уште едно лице пријавено за исчезнато во Скопје- го нема веќе неколку дена

Д.С.(61) од Скопје, вчера во 22.30 часот во полициската станица Гази Баба пријавил дека на 24.01. околу 10,00 часот од дома во непознат правец се оддалечил неговиот син В.С. (36).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус