сабота, 4. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Уште една сообраќајка во Македонија – затворен патот Виница-Берово

Уште една сообраќајка во Македонија – затворен патот Виница-Берово
фото-илустрација

Уште еден патен правец е затворен денеска, откако патот Охрид- Ресен се затвори поради сообраќајка.

На патот Виница-Берово исто така се случила несреќа, поради што АМСМ информира дека и овој пат е затворен.

Се очекуваат детали.

Коронавирус