петок, 30. јули 2021. Вести денес: 156
home Хроника

Уапсено момче од Гостивар со марихуана на Водно

Уапсено момче од Гостивар со марихуана на Водно

На 21.06.2020 во 16:50 часот, полициски службеници од СВР Скопје на патот од Средно Водно кон Нерези, го лишиле од слобода Е.Б.(22) од Гостивар затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена марихуана.

По документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коронавирус