вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 17
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Уапсен тетовец кај кого е пронајден хероин

Уапсен тетовец кај кого е пронајден хероин

На 15.07.2019 околу 23 часот и 30 минути, на улица „Киро Ристевски-Дрнц“ во Тетово, лишен од слобода e 39-годишниот тетовец  Е.И., кај кого е пронајден хероин.

По документирање на случајот, против Е.И. ќе следува соодветен поднесок.

Коронавирус