сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Хроника

Уапсен скопјанец, кај него полицијата најде марихуана

Уапсен скопјанец, кај него полицијата најде марихуана

На 26.05.2020 во 18:30 часот на ул.„Димитрие Чуповски“, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода К.М.(38) од Скопје бидејќи кај него била пронајдена марихуана.

По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Парламентарни избори 2020