понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 61
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Уапсен млад скопјанец, кај него е пронајдена марихуана

Уапсен млад скопјанец, кај него е пронајдена марихуана

На 15.09.2019 во 03:30 часот полициски службеници од СВР Скопје на подрачјето на Бит Пазар го привеле Б.М.(22) од Скопје, затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена марихуана.

По документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коронавирус