вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 14
home Хроника

Тројца на еден: Го нападнале во Центар и се обиделе да му одземат пари- повредено 25.годишно момче

Тројца на еден: Го нападнале во Центар и се обиделе да му одземат пари- повредено 25.годишно момче

На 06.05.2021 во 02.30 часот во СВР Скопје, Ф.Ј. (25) пријавил дека на 05.05.2021 околу 22.00 часот на подрачјето на Центар бил физички нападнат од три лица, кои се обиделе да му одземат пари.

Според пријавеното, едно од лицата со остар предмет му нанело повреда на ногата.

Се работи на расчистување на случајот.

ЕУРО 2020

Македонија