сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 84
home Хроника

Три скопјанки се истепале поради расправија во сообраќајот

Три скопјанки се истепале поради расправија во сообраќајот

Во 19.10 часот во Полициската станица Кисела Вода, 29-годишната И.У. од Скопје пријавила дека истиот ден околу 18.00 часот на улица „Вера Јоциќ“, по претходна расправијаво врска со сообраќајот, физички ја нападнале две непознати женски лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус