среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Хроника

Три лица нападнале маж во Кадино

Три лица нападнале маж во Кадино
фото-илустрација

На 14.07.2021 во 01:05 часот во СВР Скопје, И.Ц.(45) од с.Марино, скопско, пријавил дека околу 01:00 часот во угостителски објект во с.Кадино, скопско, бил физички нападнат од три лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.