вторник, 22. септември 2020. Вести денес: 125
home Хроника

Три лица нападнале две момчиња вчера во Скопје

Три лица нападнале две момчиња вчера во Скопје

Р.С. (49) од Скопје пријавил дека вчера околу 22,10 часот на булеварот „Кузман Јосифовски-Питу“ три лица физички ги нападнале неговиот син и неговиот другар.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус