сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 15
home Хроника

Три лица физички нападнале момче од скопско Чајлане

Три лица физички нападнале момче од скопско Чајлане

На 15.05.2021 во 15.10 часот во СВР Скопје, Е.Р.(20) од с.Чајлане, скопско, пријави дека околу 11.30 часот во с.Глумово, скопско, бил физички нападнат од И.Ј., А.И. и Ф.И..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус