вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Трагедија во скопски маркет: Маж почина на „Партизанска“

Трагедија во скопски маркет: Маж почина на „Партизанска“

Вистинска трагедија се случи вчера во скопски маркет, откако маж починал, а повеќе детали за причината се уште се познати.

-На 10.01.2018 година околу 17,40 часот во Скопје на бул.„Партизански Одреди“, во маркет, починал М.С.(54), стои во полицискиот билтен.

По наредба на јавен обвинител, се наведува во билтенот, телото на починатиот е предадено во Институтот за судска медицина, за обдукција.

На местото на настанот извршен е увид. Повеќе детали не се познати.

Коронавирус