четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 41
home Хроника

Трагедија во Скопје: Жител на Аеродром пронајден починат

Трагедија во Скопје: Жител на Аеродром пронајден починат

На 13.09.2021 во 20:30 часот во СВР Скопје било пријавено во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Џ.М..

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош.

Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска медицина на обдукција.

Локални избори 2021