среда, 28. јули 2021. Вести денес: 0
home Хроника

ТРАГЕДИЈА ВО СКОПЈЕ: Тинејџер пронајден починат, познат неговиот идентитет

ТРАГЕДИЈА ВО СКОПЈЕ: Тинејџер пронајден починат, познат неговиот идентитет

На 27.05.2021 околу 07:30 часот во Полициското одделение Шуто Оризари било пријавено дека на ул.„Индира Ганди“ бил пронајден починат Т.С.(18) од Скопје.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Коронавирус