вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Хроника

ТРАГЕДИЈА ВО СКОПЈЕ: 27 годишно момче си го пронашол таткото обесен во гаража- еве ги деталите

ТРАГЕДИЈА ВО СКОПЈЕ: 27 годишно момче си го пронашол таткото обесен во гаража- еве ги деталите

На 06.08.2020 во 15.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека во скопско село  27-годишно лице во гаража го пронашло обесен неговиот 51-годишен татко.

Од лекар од Итна медицинска помош била констатирана смрт.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е дадено на обдукција.