сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 78
home Хроника

Трагедија во Охрид: Маж паднал на улица и починал

Трагедија во Охрид: Маж паднал на улица и починал

На 05.02.202 околу 08:30 часот во СВР Охрид било пријавено дека на ул.„Марко Цепенков“ во Охрид, Б.Д.(83) од Охрид се лизнал и паднал, по што починал на местото.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

Коронавирус