петок, 24. септември 2021. Вести денес: 129
home Хроника

ТРАГЕДИЈА ВО ОХРИД: Дете падна од балкон на шести кат

ТРАГЕДИЈА ВО ОХРИД: Дете падна од балкон на шести кат

Дете падна од балкон од зграда во населбата Христо Узунов во Охрид. Детето е пренесено во болница со многу скршеници.

Според порталот „Охрид1.мк“ се работи за мало девојче кое паднало од шести кат.

Повеќе информации се најавуваат наскоро.

Коронавирус