понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 119
home Хроника

Трагедија: Скопјанец пронајден починат во викендица, познат неговиот идентитет

Трагедија: Скопјанец пронајден починат во викендица, познат неговиот идентитет

На 06.04.2021 околу 13:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во викенд куќа во с.Катланово, скопско, бил пронајден починат Т.П.(84) од Скопје.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото било предадено на обукција.

Коронавирус