среда, 7. декември 2022. Вести денес: 56
home Хроника

Трагедија: Скопјанец пронајден починат, познат неговиот идентитет

Трагедија: Скопјанец пронајден починат, познат неговиот идентитет

На 28.06.2021 во 06.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека на патот Качанички пат кон Бардовци бил пронајден починат М.А.(56) од с.Бардовци.

Екипа на Итна медицинска помош констатирала смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Qatar 2022