четврток, 23. септември 2021. Вести денес: 119
home Хроника

Трагедија: Починато лице пронајдено во сопствениот стан во Центар- телото на обдукција

Трагедија: Починато лице пронајдено во сопствениот стан во Центар- телото на обдукција

Вчера околу 22.20 часот на подрачјето на Центар во сопствениот стан бил пронајден починат А.К.(54).

Лекар констатирал смрт, увид извршила увидна екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото е предадено за обдукција.

Коронавирус