вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 173
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Хроника

Трагедија ја потресе Македонија: Се самоуби 19-годишно момче

Трагедија ја потресе Македонија: Се самоуби 19-годишно момче

Младо момче се самоуби во Делчево.

-На 25.08.2018 година околу 14,30 часот во Полициска станица Делчево, било пријавено дека на улица „4 Јули“ во сопствениот дом, самоубиство со огнено оружје – пиштол извршил Д.Ш. (19), се наведува во полицискиот билтен.

Извршен е увид на местото на настанот.