недела, 4. декември 2022. Вести денес: 80
home Хроника

Тинејџерка нападната во угостителски објект на „Партизанска“

Тинејџерка нападната во угостителски објект на „Партизанска“

Деветнаесет годишната Д.Ф. утринавапријавила дека била физички нападната.

Во угостителски објект на бул. „Партизански oдреди“ физички била нападната од лицето В.Н., информираат од полицијата.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коронавирус