понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 89
home Хроника

Тинејџерка нападната во Гази Баба

Тинејџерка нападната во Гази Баба

На 26.11.2021 во 12:00 часот во СВР Скопје А.К.(19) од Скопје пријавила дека околу 12:00 часот во близина на бензинска пумпа на подрачје на Гази Баба била физички нападната од Д.С.(44) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус