среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 70
home Хроника

Тинејџерка нападна жена во Кратово

Тинејџерка нападна жена во Кратово

На 27.11.2021 околу 00:20 часот во СВР Куманово е пријавено дека пред угостителски објект во Кратово Е.П.(45) од Кратово била физички нападната од А.Т.(19) од с. Железница, кратовско.

Се шреземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус