недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 55
home Хроника

Тинејџери нападнати во општина Аеродром

Тинејџери нападнати во општина Аеродром

На 14.09.2020 во 01:08 часот во СВР Скопје, М.Л. пријавила дека во 00:40 часот на бул.„Јане Сандански“ во Скопје, нејзините другари Н.А.(18), Н.С.(18) и М.Д.(18), сите од Скопје, со тврд предмет биле физички нападнати од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус