среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Хроника

Тинејџер во Тетово ја нападнал својата мајка, еве што најде полицијата при претрес кај него

Тинејџер во Тетово ја нападнал својата мајка, еве што најде полицијата при претрес кај него

На 03.07.2021 во 16:30 часот во Тетово од полициски службеници од СВР Тетово бил лишен од слобода С.Г.(19) од Тетово, бидејќи претходно физички ја нападнал неговата 43-годишна мајка, а при претрес кај него била пронајдена прашкаста материја.

По документирање на случајот ќе бидат поднесени соодветни поднесоци.