вторник, 20. април 2021. Вести денес: 76
Во живо

Протест на угостителите и туристичките агенции

home Хроника

Тинејџер уапсен кај Бит Пазар

Тинејџер уапсен кај Бит Пазар

На 16.09.2019 во 01.30 часот полициски службеници од СВР Скопје на подрачјето на Бит Пазар го лишиле од слобода А.Ц.(19) од Скопје затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена марихуана.

По документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коронавирус