сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 67
home Хроника

Тинејџер пријавил дека мајка му е исчезната

Тинејџер пријавил дека мајка му е исчезната

На 28.10.2020 во 23.30 часот во Полициска станица Бит Пазар, Б.П.(19) од Скопје пријавил дека од дома се оддалечила неговата мајка Б.П.(38).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус