петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Тинејџер нападнат во село Љубанци

Тинејџер нападнат во село Љубанци

На 08.05.2022 во 23:40 часот во СВР Скопје, И.Ш.(19) од с.Љубанци, скопско, пријавил дека во селото бил физички нападнат од Ф.Т. од с.Љубанци. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус