сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 10
home Хроника

Тинејџер нападнат во Аеродром

Тинејџер нападнат во Аеродром

На 13.09.2021 во 18:15 часот во СВР Скопје, С.Б.(18) од Скопје пријавил дека околу 10:00 часот на подрачје на Аеродром бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус