четврток, 24. септември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Тинејџер нападнат со нож во Чаир, познат идентитетот на насилниците

Тинејџер нападнат со нож во Чаир, познат идентитетот на насилниците

На 31.03.2020 во 16:00 часот во СВР Скопје, М.А.(18) од Скопје, пријавил дека околу 13:15 часот пред продажен објект на крстосницата помеѓу ул.„Цветан Димов“ и ул.„Џон Кенеди“, бил нападнат со употреба на нож од Ф.Б. и И.М..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус