вторник, 20. октомври 2020. Вести денес: 69
home Хроника

Тинејџер нападнат пред угостителски објект во Струмица

Тинејџер нападнат пред угостителски објект во Струмица

На 19.07.2020 во 02:15 часот во СВР Струмица, Г.П.(19) од с.Ново Село пријавил дека околу 00:30 часот  пред угостителски објект во Струмица по претходна расправија бил физички нападнат од неколку непознати лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус