недела, 27. септември 2020. Вести денес: 65
home Хроника

Тинејџер нападнат на „Џон Кенеди“

Тинејџер нападнат на „Џон Кенеди“

На 24.12.2019 во 14:00 часот во СВР Скопје, Д.А.(18) од с.Горно Количани, скопско, пријавил дека околу 13:45 часот позади угостителски објект на ул.„Џон Кенеди“, по претходна расправија, бил физички нападнат со тврд предмет од Е.Б. и И.Н.

По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коронавирус