недела, 5. декември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Тинејџер нападнат и ограбен во село Мралино

Тинејџер нападнат и ограбен во село Мралино

На 18.11.2020 во 20:45 часот било пријавено дека во с.Долно Коњари, скопско, две лица физички го нападнале Р.М.(19) од с.Мралино, скопско.

Тие со закана му одзеле пари.

Се превземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус