четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 18
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Хроника

Тинејџер каснат од куче скитник во угостителски објект

Тинејџер каснат од куче скитник во угостителски објект

На 10.05.2022 во 12:00 часот во Полициската станица Аеродром, Л.Д.К.(19) од Скопје пријавил дека бил каснат од куче скитник.

Немилиот настан се случил во угостителски објект каде што тој извршувал работни обврски.

Коронавирус