недела, 7. јуни 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Тетовец уапсен, кај него пронајдена марихуана

Тетовец уапсен, кај него пронајдена марихуана

На 14.7.2019 во 00:10 часот во угостителски објект на улица „133“ во Тетово, лишен од слобода е 32-годишниот тетовец Д.С., кај кого е пронајдена марихуана.

По документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Коронавирус