понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 100
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Тешка сообраќајка во Аеродром кај Тобако 2: Автомобил заврши на кров (ФОТО)

Тешка сообраќајка во Аеродром кај Тобако 2: Автомобил заврши на кров (ФОТО)

Тешка сообраќајка несреќа ноќеска се случи во Аеродром кај Тобако 2, односно автомобил од засега непознати причини заврши на кров Возило заврши на кров.

Екипи на МВР излегоа на терен, а повеќе информации се очекуваат во текот на денешниот ден.

ФОТО: Вечер.мк

Коронавирус