вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 127
home Хроника

Тепачка во угостителски објект во Тетово

Тепачка во угостителски објект во Тетово
илустрација

На 26.11.2021 во 21:20 часот во СВР Тетово П.Ф.(38) од Тетово пријавил дека околу 20:50 часот во угостителски објект во Тетово по претходно недоразбирање бил физички нападнат од Д.Р.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.