недела, 5. април 2020. Вести денес: 103
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Тепачка во угостителски објект во Стајковци

Тепачка во угостителски објект во Стајковци

Д.Т. (25) од Скопје вчера во 21 часот пријавил дека во угостителски објект во с.Стајковци, скопско, бил физички нападнат од Б.Т.(30) од с.Брњарци, скопско.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус