петок, 3. јули 2020. Вести денес: 191
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

Во живо

Мицкоски на средби со граѓаните на Бутел

home Хроника

Тепачка во угостителски објект во Стајковци

Тепачка во угостителски објект во Стајковци

Д.Т. (25) од Скопје вчера во 21 часот пријавил дека во угостителски објект во с.Стајковци, скопско, бил физички нападнат од Б.Т.(30) од с.Брњарци, скопско.

Се работи на расчистување на случајот.

Парламентарни избори 2020